Išnaudok YouTube komentarų skiltį

Penki patarimai kaip išnaudoti komentarų funkcijas ir bendrauti YouTube komentaruose

Nesvarbu ar tu dalyvausi, ar ne žiūrovas gali diskutuoti ir dalintis savo nuomonę tavo vaizdo įrašo komentarų skiltyje. Tačiau įsiterpdamas tu gali parodyti, jog tau rūpi jų nuomonė, jog auditorija tau svarbi ir tu domiesi jais. Be to, įsiterpdamas tu gali paskatinti kokybiškas diskusijas ir taip padėti savo vaizdo įrašo reitinguose.

Tad štai keletas patarimų ką aš tavo vietoje daryčiau su komentarais ir kaip išnaudoti tą skiltį savo [nesavanaudiškai] naudai.

Tai turėtų būti savaimę suprantama, bet pirmiausiai nepamišk dalyvauti komentarų skiltyje. Perskaityk, kur tinka atsakyk, pasidalink savo mintimis. Blogus, negatyvą skleidžiančius komentarus, kurie yra visiškai beverčiai, tiesiog pašalink.

Tarkime, jei kalbi apie kažkokį makiažo produktą arba konsolės žaidimo versiją ir daliniesi savo nuomonę, kodėl gi nepaklausus nuomonės ir tavo auditorijos. Vaizdo įraše tiesiogiai kreipkis į žiūrovą ir paprašyk jų pasidalinti savo nuomonę komentaruose. Pasiteirauk ką mano jis ar ji, kodėl. Tuomet jam pakomentavus, atsakyk, pateik kokį kontra-argumentą ir vystyk diskusiją.

BornforMakeup atsakė į Vesta Bert komentarą

atsakas į komentarą

Galbūt yra kažkas, apie ką tu nesi pasidalinęs ir žiūrovai norėtų sužinoti. Paprašyk žiūrovų pasidalinti kokį sekantį vaizdo įrašą jie norėtų išvysti, ar kokią temą jie norėtų išgirsti. Ir apsvarstyk padaryti vaizdo įrašą būtent kaip atsaką į tai. Įrašas gali būti paprasčiausio klausimų-atsakymų stiliaus ar labiau išsamesnis tam tikra tema.

Priešingai nuo kitų tu, kaip kanalo savininkas, gali naudoti širdeles komentarams ir taip išreikšti dar didesnį įvertinimą. Todėl nepamiršk šios privilegijos ir labiausiai patikusius komentarus pažymėk širdele. Tai ypač geras būdas išryškinti komentarus, kurie palaiko tai, ką tu darai, arba yra kitaip vertingi.

BornforMakeup pažymėjo Juratės komentarą širdele

komentaras pažymėtas širdele

Naudingus komentarus (pvz. atsakymą į dažnai užduodamą klausimą) gali išryškinti ir prisegti skilties viršuje. Tai jie bus matomi didesnės auditorijos, o komentaro autorius jausis pamalonintas.

Juk malonu išgirsti teigiamą žodį iš kito, ar ne? Tad skatink tai ir dalinkis pozityvu ir su kitais. Komplimentus, optimistiškus ar darbo kokybę giriančius komentarus, specialiai išskirk ir parodyk sekančiame savo vaizdo įraše.

Reaguodamas į komentarus, įsitraukdamas į diskusijas tu parodysi, kad auditorija tau svarbi, tu leisi žiūrovui pasijausti pamalonintam, o tai turės tik teigiamą atsaką tavo kanalo ir bendruomenės augimui.

Kas be ko, man taip pat būtų įdomu išgirsti ir tavo nuomonę. Kokią taktiką tu naudoji? Kokius rezultatus pastebėjai? Galbūt turi patarimų?